• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arentsen, MaartenTeamspelerKeeper
    Arentsen, MennoTeamspeler
    Beek, SanderTeamspeler
    Broek, Daan van denTeamspeler
    Bronkhorst, TedTeamspeler
    Corba, MarcoTeamspelerAanvaller
    Doesburg, Jordie vanTeamspeler
    Gerritsen, AronTeamspeler
    Huet, Kay vanTeamspeler
    Janssens, ThijsTeamspeler
    Korteling, BasTeamspeler
    Loeffen, MoosTeamspeler
    Oortgiesen, LuukTeamspeler
    Reem, Justin vanTeamspeler
    Ridder, Dennis deTeamspeler
    Roos, CasTeamspeler
    Sprenger, WouterTeamspeler
    Steenbergen, Ramon vanTeamspeler
    Theijn, PimTeamspelerKeeper
    Vloten, Berni vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baltus, RodyOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Baltus, RodyOverige stafMateriaalman
    Corba, Hans PaulOverige stafTeammanager
    Dijk, Roland vanOverige stafTeammanager
    Gerritsen, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Gerritsen, PeterOverige stafTeammanager
    Middendorp, Ineke vanMedische stafVerzorger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.30u - 22.00u Veld 1A 2
    Donderdag 20.30u - 22.00u Veld 1A 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 jun. 14:00VVO 1 - Enter 1Sportpark De Pinkenberg
  • Poulestanden VVO 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZC 126212395257065
    2Robur et Velocitas 126172766264053
    3VDZ 126146665323348
    4Witkampers 126137656253146
    5SML 1261321164392541
    6SP Lochem 126125966491741
    7Warnsveldse Boys 12612594841741
    8KCVO 1261241057441340
    9GSV '38 126113125358-536
    10VVO 12684144571-2628
    11SC Rheden 12676134773-2627
    12Colmschate '33 12682165062-1226
    13Beekbergen 12666143260-2824
    14sv Orderbos 126102520159-1390

    Poulestanden VVO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 37 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 1330011389
    2VVO 132016426
    3SDZZ 1301236-31
    4Sprinkhanen 1301218-71

    Poulestanden VVO 1 ( 3e klasse/4e klasse 3 A/B/C - 4 A/B/C/D/E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren 100000000
    2Angerlo Vooruit 100000000
    3Bentelo 100000000
    4BSC Unisson 100000000
    5Colmschate '33 100000000
    6Concordia-W 100000000
    7FC Dinxperlo 100000000
    8FC Eibergen 100000000
    9GVV Eilermark 100000000
    10Eldenia 100000000
    11Enter 100000000
    12Germania 100000000
    13GVA 100000000
    14SC Klarenbeek 100000000
    15Loenermark 100000000
    16Luctor Et Emergo 100000000
    17OSC 100000000
    18Sc. Overwetering 100000000
    19Pax 100000000
    20Reutum 100000000
    21SC Rheden 100000000
    22Sallandia 100000000
    23SDOL 100000000
    24VVO 100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 meiVVO 1 - Warnsveldse Boys 11 - 1
    26 meiKCVO 1 - VVO 15 - 4