• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arentsen, MaartenTeamspelerKeeper
    Arentsen, MennoTeamspeler
    Broek, Daan van denTeamspeler
    Bronkhorst, TedTeamspeler
    Corba, MarcoTeamspelerAanvaller
    Doesburg, Jordie vanTeamspeler
    Gerritsen, AronTeamspeler
    Huet, Kay vanTeamspeler
    Janssens, ThijsTeamspeler
    Korteling, BasTeamspeler
    Loeffen, MoosTeamspeler
    Oortgiesen, LuukTeamspeler
    Reem, Justin vanTeamspeler
    Ridder, Dennis deTeamspeler
    Roos, CasTeamspeler
    Sprenger, WouterTeamspeler
    Steenbergen, Ramon vanTeamspeler
    Theijn, PimTeamspelerKeeper
    Vloten, Berni vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baltus, RodyOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Baltus, RodyOverige stafMateriaalman
    Corba, Hans PaulOverige stafTeammanager
    Dijk, Roland vanOverige stafTeammanager
    Gerritsen, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Gerritsen, PeterOverige stafTeammanager
    Middendorp, Ineke vanMedische stafVerzorger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.30u - 22.00u Veld 1A 2
    Donderdag 20.30u - 22.00u Veld 1A 2
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden VVO 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZC 126212395257065
    2Robur et Velocitas 126172766264053
    3VDZ 126146665323348
    4Witkampers 126137656253146
    5SML 1261321164392541
    6SP Lochem 126125966491741
    7Warnsveldse Boys 12612594841741
    8KCVO 1261241057441340
    9GSV '38 126113125358-536
    10VVO 12684144571-2628
    11SC Rheden 12676134773-2627
    12Colmschate '33 12682165062-1226
    13Beekbergen 12666143260-2824
    14sv Orderbos 126102520159-1390

    Poulestanden VVO 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 37 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 1330011389
    2VVO 132016426
    3SDZZ 1301236-31
    4Sprinkhanen 1301218-71

    Poulestanden VVO 1 ( 3e klasse/4e klasse 3 A/B/C - 4 A/B/C/D/E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Enter 111006063
    2OSC 111006063
    3Luctor Et Emergo 111005143
    4GVV Eilermark 111004133
    5Concordia-W 111003033
    6Eldenia 111003033
    7GVA 111003033
    8SC Klarenbeek 111003123
    9SC Rheden 111003123
    10Sc. Overwetering 111002023
    11BSC Unisson 111002203
    12Germania 111001103
    13SDOL 110012200
    14Angerlo Vooruit 110011100
    15Pax 1100113-20
    16Reutum 1100113-20
    17FC Eibergen 1100102-20
    18Loenermark 1100114-30
    19Angeren 1100103-30
    20Colmschate '33 1100103-30
    21FC Dinxperlo 1100103-30
    22Bentelo 1100115-40
    23Sallandia 1100106-60
    24VVO 1100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 jun.VVO 1 - Enter 10 - 6