• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baarslag, JoostTeamspeler
    Huet, Kay vanTeamspelerVerdediger
    Janssens, ThijsTeamspeler
    Kersten, LuukTeamspeler
    Korteling, BasTeamspeler
    Ridder, Dennis deTeamspeler
    Steenbergen, RamonTeamspeler
    Wenders, JosTeamspeler
    Willemsen, SjoerdTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafStandaard functie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Budel, FransOverige stafTeammanager
    Hel, Martijn van deTechnische stafTrainer/coach
    Middendorp, Ineke vanMedische stafVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    24 mrt. 14:00VVO 1 - Gendringen 1Te spelenSportpark De Pinkenberg
    31 mrt. 14:00VVO 1 - VIOS B. 1Te spelenSportpark De Pinkenberg
    7 apr. 14:30OBW 1 - VVO 1Te spelenSportpark Hengelder
    14 apr. 14:00VVO 1 - MvR 1Te spelenSportpark De Pinkenberg
  • Poulestanden VVO 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV18123358352339
    2OBW 118112556272935
    3VDZ 11896341172433
    4SML 11810263024632
    5SC Rheden 11810263635132
    6Grol 11894540301031
    7Doetinchem 1176473238-622
    8VVO 1175663039-921
    9Ruurlo 1175392433-918
    10FC Trias 1183962831-318
    11Pax 1164482333-1016
    12MvR 11743102354-3115
    13VIOS B. 1172872632-614
    14Gendringen 11732122847-1911

    Poulestanden VVO 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO 13300181179
    2Loenermark 13111912-34
    3Sc Westervoort 1310245-13
    4SDZZ 13012619-131

    Poulestanden VVO 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bataven1100110113
    2Bennekom 111009183
    3SC Bemmel 111008083
    4DVOL 111008173
    5AGOVV 111007073
    6Woezik 111006153
    7DUNO D11005053
    8Orion 111005053
    9Beuningse Boys 111005143
    10WAVV 111005143
    11Eldenia 111004043
    12WSV 111004043
    13AVW '66 111004223
    14Juliana '31 111004223
    15csv Apeldoorn11003123
    16VVOP 111003123
    17RKHVV11002023
    18Advendo '57 111003213
    19ESA 111003213
    20Rood Wit 111003213
    21Germania 111002113
    22GSV '38 111002113
    23RODA '28 111002113
    24Voorwaarts T 111002113
    25Warnsveldse Boys 111002113
    26Be Quick Z. 111001013
    27DCS 111001013
    28AWC11003303
    29NEC 111002203
    30SKV 110013300
    31DSZ 110012200
    32DIO '30 1100123-10
    33Jonge Kracht 1100123-10
    34Trekvogels 1100123-10
    35Activia 1100112-10
    36Albatross 1100112-10
    37SC Doesburg 1100112-10
    38GVC 1100112-10
    39WWNA 1100112-10
    40DIOSA 1100101-10
    41DTS '35 Ede 1100101-10
    42Arnhemse Boys Schuytgraaf 1100124-20
    43Groessen 1100124-20
    44SC Klarenbeek 1100113-20
    45SDS' 55 1100113-20
    46Brakkenstein 1100102-20
    47Angerlo Vooruit 1100115-40
    48VVO 1100115-40
    49Oeken 1100104-40
    50Victoria Boys 1100104-40
    51vv Ewijk 1100116-50
    52Groen Wit '62 1100105-50
    53De Treffers 1100105-50
    54Alverna 1100118-70
    55Veluwezoom 1100107-70
    56Alexandria 1100119-80
    57DVV 1100108-80
    58De Paasberg 11001011-110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.VVO 1 - FC Trias 11 - 1
    17 mrt.SML 1 - VVO 14 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.