• 2 Veld Zondag man

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zwartkruis, HansOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden VVO 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKPSC 244001431112
    2DVC '26 432108357
    3SC Rheden 2321011837
    4Angeren 232108537
    5Groessen 24202111106
    6GWVV 231116334
    7FC Bergh 241128624
    8MASV 23102810-23
    9OBW 33012410-61
    10VVO 200000000
    11Sprinkhanen 2200249-50
    12't Peeske 24004317-140
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.