• 2 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dreuning, CoenTeamspeler
    Eijsink, JensTeamspeler
    Neijenhuis, ConnorTeamspeler
    Nova, JustinTeamspeler
    Vermaeten, TJTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Budel, FransOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    10 feb. 11:30VVO 2 - SV Babberich 2Te spelenSportpark De Pinkenberg
    17 feb. 10:00Angerlo Vooruit 2 - VVO 2Te spelenSportpark Mariendaalseweg
  • Poulestanden VVO 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana '31 211009093
    2SC Bemmel 3110010283
    3vv Ewijk 211007163
    4Blauw Wit 211006063
    5AZC 311004043
    6Columbia 411004223
    7Spero 511004223
    8Veluwezoom 211004223
    9Columbia 311003123
    10DCS 411003123
    11Krayenhoff 211002023
    12VVO 211002023
    13ONA '53 411003213
    14Warnsveldse Boys 311003213
    15Groesbeekse Boys 311001013
    16Jonge Kracht 411001013
    17Woezik 611002203
    18DVE-Trajanus 411002203
    19SC Bemmel 400000000
    20SC Rijnland 200000000
    21Angerlo Vooruit 210012200
    22Brakkenstein 410012200
    23AVIOS/DBV 2100123-10
    24SC Klarenbeek 2100123-10
    25DVV 3100101-10
    26Elsweide 2100101-10
    27Arnhemia 3100124-20
    28ONA '53 3100124-20
    29Voorwaarts T 5100124-20
    30Beekbergen 2100113-20
    31Voorst 2100113-20
    32Apeldoornse Boys 2100102-20
    33Brakkenstein 5100102-20
    34SC Doesburg 2100104-40
    35Orion 6100117-60
    36DSZ 2100106-60
    37SC Bemmel 51001210-80
    38VVLK 2100109-90

    Poulestanden VVO 2 (B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 300000000
    2Columbia 300000000
    3DCS 400000000
    4DVE-Trajanus 400000000
    5vv Ewijk 200000000
    6Groesbeekse Boys 300000000
    7Juliana '31 200000000
    8Krayenhoff 200000000
    9ONA '53 400000000
    10Spero 500000000
    11Veluwezoom 200000000
    12VVO 200000000
    13Woezik 600000000

    Poulestanden VVO 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 2962123121120
    2VVO 2861126121419
    3Angerlo Vooruit 285031813515
    4VVG '25 284131916313
    5Sprinkhanen 28323109111
    6Elsweide 272231316-38
    7DCS 48224913-48
    8SV Babberich 272141216-47
    9Arnhemia 361141122-114
    10Doetinchem 271061123-123

    Poulestanden VVO 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO 2220011296
    2Elsweide 321019813
    3VDZ 42002212-100
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.