• 3 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Begemann, PatrickTeamspeler
    Eenhoorn, TheunTeamspeler
    Geurds, LucaTeamspeler
    Gunsing, KevinTeamspeler
    Jongh, Marik deTeamspeler
    Kock, ChiemTeamspeler
    Kostelijk, MennoTeamspeler
    Motshagen, LuukTeamspeler
    Reijnen, SamTeamspeler
    Schollen, MarkTeamspeler
    Schollen, SanderTeamspeler
    Schooten, Jordy vanTeamspeler
    Staring, JasperTeamspeler
    Tanis, JanTeamspeler
    Vos, Thomas deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schollen, MichelTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    2 feb. 12:30MvR 2 - VVO 3Te spelenSportpark De Boshoek
    9 feb. 16:00VVO 3 - DVOV 3Te spelenSportpark De Pinkenberg
    16 feb. 14:15DZC '68 6 - VVO 3Te spelenSportpark Zuid (ingang 2)
  • Poulestanden VVO 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 31192049163329
    2Groessen 31090151133827
    3DVOV 31063124111321
    4Groessen 4114252724314
    5AZSV 7103431717013
    6MvR 293332230-812
    7v.v. Dieren 5103342316712
    8VVO 393242521411
    9DZC '68 6101542227-58
    10DZC '68 7103071444-308
    11AVW '66 5102081345-325
    12Terborg 281071033-233

    Poulestanden VVO 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO 321014313
    2De Paasberg 321015503
    3DVOV 2210156-13

    Poulestanden VVO 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior Z. 311007163
    2Warnsveldse Boys 211005143
    3Sc Westervoort 211005143
    4Trekvogels 211004133
    5VDZ 311006423
    6Eendracht '30 311004223
    7SCE 211004223
    8SC Rheden 211003123
    9VVOP 411003123
    10Arnhemia 211003213
    11AZC 211002113
    12Leones 211001013
    13SP Teuge 411003303
    14SDV Barneveld 711003303
    15Lunteren 311002203
    16Wageningen 211001103
    17Groen Wit '62 210013300
    18SDS' 55 310013300
    19Groesbeekse Boys 210012200
    20SDV Barneveld 810011100
    21Spero 2100123-10
    22Groen Wit '62 3100112-10
    23UNI VV 2100101-10
    24vv Ede/Victoria 2100146-20
    25Achilles '29 2100124-20
    26ONA '53 2100124-20
    27Blauw Geel '55 8100113-20
    28VVO 3100113-20
    29Hatert 2100114-30
    30csv Apeldoorn 5100115-40
    31SP Teuge 3100115-40
    32ESA 7100117-60
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.