• 3 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Begemann, PatrickTeamspeler
    Eenhoorn, TheunTeamspeler
    Geurds, LucaTeamspeler
    Gunsing, KevinTeamspeler
    Jongh, Marik deTeamspeler
    Kock, ChiemTeamspeler
    Kostelijk, MennoTeamspeler
    Motshagen, LuukTeamspeler
    Reijnen, SamTeamspeler
    Schollen, MarkTeamspeler
    Schollen, SanderTeamspeler
    Schooten, Jordy vanTeamspeler
    Staring, JasperTeamspeler
    Tanis, JanTeamspeler
    Vos, Thomas deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schollen, MichelTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    24 nov. 13:00VVO 3 - Sc Westervoort 3Te spelenSportpark De Pinkenberg
    8 dec. 14:15VVO 3 - v.v. Dieren 5Te spelenSportpark De Pinkenberg
    15 dec. 12:30SC Rheden 2 - VVO 3Te spelenSportpark IJsselzicht
  • Poulestanden VVO 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westervoort 3871037112622
    2Groessen 3870133132021
    3DVOV 385211991017
    4AZSV 773221312111
    5v.v. Dieren 573131991010
    6VVO 373132216610
    7MvR 272321524-99
    8DZC '68 783051227-158
    9Groessen 482151719-27
    10DZC '68 681341924-56
    11Terborg 271061027-173
    12AVW '66 57106934-252

    Poulestanden VVO 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO 321014313
    2De Paasberg 321015503
    3DVOV 2210156-13

    Poulestanden VVO 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '29 200000000
    2csv Apeldoorn 500000000
    3Arnhemia 200000000
    4AZC 200000000
    5Blauw Geel '55 800000000
    6vv Ede/Victoria 200000000
    7Eendracht '30 300000000
    8ESA 700000000
    9Excelsior Z. 300000000
    10Groen Wit '62 300000000
    11Groen Wit '62 200000000
    12Groesbeekse Boys 200000000
    13Hatert 200000000
    14Leones 200000000
    15Lunteren 300000000
    16ONA '53 200000000
    17SC Rheden 200000000
    18SCE 200000000
    19SDS' 55 300000000
    20SDV Barneveld 800000000
    21SDV Barneveld 700000000
    22Spero 200000000
    23SP Teuge 300000000
    24SP Teuge 400000000
    25Trekvogels 200000000
    26UNI VV 200000000
    27VDZ 300000000
    28VVO 300000000
    29VVOP 400000000
    30Wageningen 200000000
    31Warnsveldse Boys 200000000
    32Westervoort 200000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.VVO 3 - DZC '68 78 - 0
    17 nov.AZSV 7 - VVO 34 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.