• JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    George, DeijeneiroTeamspelerDoelverdediger
    Hofs, SverreTeamspelerMiddenvelder
    Houterman, OlivierTeamspelerMiddenvelder
    Scheur, Jurre van deTeamspelerVerdediger
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Hofs, ArjanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    24 nov. 09:00DVC '26 JO11-1 - VVO JO11-1Te spelenSportpark De Nevelhorst
    1 dec. 10:30VVO JO11-1 - Groessen JO11-1Te spelenSportpark De Pinkenberg
    8 dec. 09:45DTS Ede JO11-1G - VVO JO11-1Te spelenSportpark Inschoten
  • Poulestanden VVO JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV JO11-1761040152519
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1760139132618
    3Bennekom JO11-1751149183116
    4OVC '85 JO11-175022113815
    5SML JO11-1741235241113
    6VDZ JO11-184043027312
    7JO11-183142426-210
    8VVO JO11-172051825-76
    9ESA JO11-172051746-296
    10DTS Ede JO11-1G81072546-213
    11Groessen JO11-17007853-450

    Poulestanden VVO JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO JO11-1321014957
    2OVC '85 JO11-132015326
    3SML JO11-13111121024
    4VDZ JO11-13003615-90

    Poulestanden VVO JO11-1 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO11-111007073
    2HTC JO11-111007163
    3SP Lochem JO11-111007253
    4SDV Barneveld JO11-111006243
    5OSC JO11-111004043
    6Lelystad '67 JO11-111005233
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-111003033
    8Sp. Neede JO11-111004223
    9NEO JO11-111004223
    10Schalkhaar JO11-111002113
    11De Esch JO11-111002203
    12Excelsior '31 JO11-110012200
    13WSV JO11-1100112-10
    14CSV '28 JO11-1G100124-20
    15NEO JO11-2100124-20
    16IJVV JO11-1100125-30
    17AWC JO11-1100103-30
    18Sparta Nijkerk JO11-1100126-40
    19Orion JO11-1100104-40
    20FC Trias JO11-1100127-50
    21Den Ham JO11-1100117-60
    22VVO JO11-1100107-70
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.ESA JO11-1 - VVO JO11-14 - 2
    17 nov.VVO JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-12 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.