• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beumer, RensTeamspeler
    Bosgoed, JasperTeamspeler
    Geerdink, NoudTeamspelerVerdediger
    Gerven, Simon vanTeamspeler
    Kempenaar, JurmainilsonTeamspeler
    Roos, BerendTeamspelerVerdediger
    Schermer, EmmanuelTeamspelerAanvaller
    Smeets, GijsTeamspelerDoelverdediger
    Smeets, MaxTeamspeler
    Zwiers, BengtTeamspelerVerdediger

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wandt, JimTechnische staf
    Wandt, JimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00u - 20.30u Veld 1A ??
    Woensdag 19.00u - 20.30u Veld 1A ??
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:00SML JO17-2 - VVO JO17-1Sportpark De Bakenberg
    6 nov. 12:15VVO JO17-1 - AGOVV JO17-1Sportpark De Pinkenberg
    20 nov. 12:15VVO JO17-1 - Oeken JO17-1Sportpark De Pinkenberg
  • Poulestanden VVO JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groen Wit '62 JO17-144002041612
    2VVO JO17-1421113767
    3Sc Westervoort JO17-1320111836
    4Oeken JO17-14202131306
    5SC Rheden JO17-141211114-35
    6Jonge Kracht JO17-131118624
    7WSV JO17-2311168-24
    8AVW '66 JO17-14112912-34
    9DTS '35 Ede JO17-211004313
    10SML JO17-23012710-31
    11AGOVV JO17-13012514-91
    12Beekbergen JO17-1200219-80

    Poulestanden VVO JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVO JO17-1330010379
    2RKSV Driel JO17-13201173146
    3Spero JO17-23102712-53
    4Sportclub Groessen JO17-13003319-160

    Poulestanden VVO JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld JO17-111008083
    2Groen Wit '62 JO17-111006063
    3Oeken JO17-111008353
    4Epe JO17-211005053
    5Go Ahead Kampen JO17-111005053
    6't Harde JO17-111003033
    7Pax JO17-111003033
    8Schalkhaar JO17-211003033
    9SEH JO17-111005323
    10Sc. Overwetering JO17-111003123
    11TVC '28 JO17-111003123
    12DETO JO17-1JM11002023
    13RKHVV JO17-211004313
    14Concordia-W JO17-111003213
    15EFC '58 JO17-111003213
    16De Tubanters 1897 JO17-111003213
    17Almelo JO17-111002113
    18DOS '37 JO17-111002113
    19DVOL JO17-111002113
    20FC Dinxperlo JO17-111001013
    21ST: Terborg/Silvolde JO17-111001013
    22AVW '66 JO17-111002203
    23avc Heracles JO17-111002203
    24Excelsior Z. JO17-111002203
    25Bennekom JO17-200000000
    26Blauw Wit JO17-100000000
    27ONA '53 JO17-100000000
    28Orion JO17-200000000
    29Redichem JO17-100000000
    30SDV Barneveld JO17-300000000
    31Woezik JO17-200000000
    32ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-110012200
    33VVO JO17-110012200
    34Markelo JO17-110012200
    35Sc Westervoort JO17-1100134-10
    36DZC '68 JO17-3100123-10
    37Sparta E. JO17-2100123-10
    38VVOP JO17-1JM100123-10
    39Excelsior '31 JO17-2100112-10
    40Jonge Kracht JO17-1100112-10
    41Juventa '12 JO17-1100112-10
    42FC Eibergen JO17-1JM100101-10
    43VVG '25 JO17-1100101-10
    44Hattem JO17-1100135-20
    45Colmschate '33 JO17-1100113-20
    46KOSC JO17-1100113-20
    47Stevo JO17-1100102-20
    48SJO UNO'21 JO17-1100103-30
    49v.v. Twenthe JO17-1100103-30
    50Zeewolde JO17-2100103-30
    51Spcl. Brummen JO17-1JM100138-50
    52Swift '64 JO17-1100105-50
    53Wijhe '92 JO17-2JM100105-50
    54WSV JO17-2100106-60
    55SSA DVC Dedemsvaart JO17-2100108-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.VVO JO17-1 - AVW '66 JO17-12 - 2 (2 - 4)
    23 okt.VVO JO17-1 - SC Rheden JO17-14 - 4