• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buurman, LexTeamspelerMiddenvelder
    Dungen, Steijn van denTeamspelerMiddenvelder
    George, DeijeneiroTeamspelerKeeper
    Hommerson, RiesTeamspelerAanvaller
    Scheur, Jurre van deTeamspelerVerdediger
    Twijnstra, HiddeTeamspelerVerdediger
    Yilmaz, ZeynelTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wandt, JimTechnische stafTrainer/coach
    Wandt, JimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00u - 20.30u Veld 1A ??
    Woensdag 19.00u - 20.30u Veld 1A ??
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden VVO JO17-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-173401611513
    2Jonge Kracht JO17-174121817113
    3VDZ JO17-174121010013
    4DVV JO17-173222113811
    5RKHVV JO17-1JM73221815311
    6DCS JO17-172411716110
    7MASV JO17-171151522-74
    8VVO JO17-17016718-111

    Poulestanden VVO JO17-1 ( 1e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elsweide JO17-113102138122632
    2SCE JO17-112101148183031
    3Beuningse Boys JO17-21382338261226
    4VVO JO17-11381436251125
    5SVHA JO17-1137152214822
    6Spero JO17-11262438191920
    7Union JO17-1136073637-118
    8Orion JO17-2134363031-115
    9NEC JO17-1134362335-1215
    10DVOL JO17-1133372032-1212
    11FC Bergh JO17-1132561832-1411
    12SML JO17-2132471528-1310
    13OBW JO17-11330101943-249
    14Woezik JO17-2132381948-299

    Poulestanden VVO JO17-1 ( 1e klasse (2e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVA JO17-165102471716
    2Spero JO17-154011741312
    3ESA JO17-1JM640220101012
    4VVO JO17-174032015512
    5Elsweide JO17-15221101008
    6SML JO17-272231112-18
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-27106924-153
    8Bennekom JO17-37016635-291
  • Uitslagen

    Geen informatie