• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buurman, LexTeamspelerMiddenvelder
    Dungen, Steijn van denTeamspelerMiddenvelder
    George, DeijeneiroTeamspelerKeeper
    Hommerson, RiesTeamspelerAanvaller
    Scheur, Jurre van deTeamspelerVerdediger
    Twijnstra, HiddeTeamspelerVerdediger
    Yilmaz, ZeynelTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wandt, JimTechnische stafTrainer/coach
    Wandt, JimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.00u - 20.30u Veld 1A ??
    Woensdag 19.00u - 20.30u Veld 1A ??
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:15VVO JO17-1 - Elsweide JO17-1Sportpark De Pinkenberg
    9 mrt. 10:45SCE JO17-1 - VVO JO17-1Sportpark Lindenholt
    16 mrt. 12:15VVO JO17-1 - SVHA JO17-1Sportpark De Pinkenberg
    23 mrt. 12:15OBW JO17-1 - VVO JO17-1Sportpark Hengelder
  • Poulestanden VVO JO17-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-173401611513
    2Jonge Kracht JO17-174121817113
    3VDZ JO17-174121010013
    4DVV JO17-173222113811
    5RKHVV JO17-1JM73221815311
    6DCS JO17-172411716110
    7MASV JO17-171151522-74
    8VVO JO17-17016718-111

    Poulestanden VVO JO17-1 ( 1e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCE JO17-1220010196
    2VVO JO17-1220012576
    3DVOL JO17-122007256
    4Elsweide JO17-111003033
    5SVHA JO17-111001013
    6Union JO17-121015413
    7Beuningse Boys JO17-2210156-13
    8NEC JO17-1210146-23
    9Spero JO17-110101101
    10FC Bergh JO17-1201124-21
    11OBW JO17-1100116-50
    12Orion JO17-2200214-30
    13Woezik JO17-22002410-60
    14SML JO17-2200207-70

    Poulestanden VVO JO17-1 ( 1e klasse (2e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVA JO17-165102471716
    2Spero JO17-154011741312
    3ESA JO17-1JM640220101012
    4VVO JO17-174032015512
    5Elsweide JO17-15221101008
    6SML JO17-272231112-18
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-27106924-153
    8Bennekom JO17-37016635-291
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Woezik JO17-2 - VVO JO17-13 - 7