• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • VVO JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergsma, LarsTeamspeler
    Broek, Daan van denTeamspeler
    Geerdink, NoudTeamspeler
    Hanson, RizwanTeamspeler
    Kempenaar, JurmainilsonTeamspeler
    Pleyte, CeesTeamspeler
    Roos, BerendTeamspeler
    Roos, CasTeamspeler
    Smeets, GijsTeamspeler
    Sprenger, WouterTeamspeler
    Vermaeten, SennaTeamspeler
    Zwiers, BengtTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broek, Rob Van denTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Liethof, HansTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nijland, MarienTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19.00u - 20.30u Veld 1A 1
    Donderdag 19.00u - 20.30u Veld 1A 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:15VVO JO19-1 - OVC '85 JO19-1Sportpark De Pinkenberg
    11 feb. 12:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1 - VVO JO19-1Sportpark De Schuytgraaf
    4 mrt. 14:00VVO JO19-1 - Trekvogels JO19-1Sportpark De Pinkenberg
  • Poulestanden VVO JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld JO19-122007256
    2VVO JO19-121018353
    3DVOV JO19-12002212-100

    Poulestanden VVO JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-17511113816
    2Concordia-W JO19-175022992015
    3ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-174121614213
    4VVO JO19-16402116512
    5DVV JO19-163031415-19
    6VDZ JO19-17124822-145
    7VIOD JO19-16105719-123
    8DCS JO19-16024614-82

    Poulestanden VVO JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    2De Bataven JO19-100000000
    3RKSV Driel JO19-100000000
    4DVV JO19-100000000
    5Eldenia JO19-100000000
    6ESA JO19-100000000
    7Jonge Kracht JO19-100000000
    8OSC JO19-100000000
    9OVC '85 JO19-100000000
    10Trekvogels JO19-100000000
    11VDZ JO19-100000000
    12VVO JO19-100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.VVO JO19-1 - Rheden JO19-10 - 0
    28 jan.VVO JO19-1 - VVO JO17-12 - 3