• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • VVO JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Acar, Seyit AhmetTeamspeler
    Beumer, RensTeamspeler
    Bosgoed, JasperTeamspeler
    Broek, Bas van denTeamspeler
    Gerven, Simon vanTeamspeler
    Hulst, Jonas van derTeamspeler
    Kheder, KakoTeamspeler
    Roos, BerendTeamspeler
    Schaijk, Fen vanTeamspeler
    Schermerhorn, FinnTeamspeler
    Vermaeten, SennaTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broek, Rob Van denOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Liethof, HansTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Nijland, MarienTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19.00u - 20.30u Veld 1A 1
    Donderdag 19.00u - 20.30u Veld 1A 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 apr. 20:45RKHVV JO19-1 - VVO JO19-1Sportpark De Blauwenburcht
    20 apr. 14:45DVV JO19-1 - VVO JO19-1Sportpark Horsterpark
    11 mei. 14:00Spero JO19-1 - VVO JO19-1Sportpark De Pas
  • Poulestanden VVO JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort JO19-165102161516
    2RKSV Driel JO19-163121611510
    3VVO JO19-163121612410
    4DTS '35 Ede JO19-163121516-110
    5Eldenia JO19-16303171169
    6OVC '85 JO19-16204151506
    7SKV JO19-160061140-290

    Poulestanden VVO JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS JO19-166002011918
    2RKHVV JO19-164021712510
    3Jonge Kracht JO19-173131911810
    4DTS '35 Ede JO19-174031523-810
    5DVV JO19-17304181629
    6Concordia-W JO19-162131114-37
    7VVO JO19-16204917-86
    8Sc Westervoort JO19-171061328-150

    Poulestanden VVO JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKHVV JO19-176103472719
    2DVOL JO19-1860226141218
    3Jonge Kracht JO19-18440145916
    4Excelsior Z. JO19-17502139415
    5DVV JO19-1842221111014
    6Eldenia JO19-17232161519
    7OVC '85 JO19-17223911-28
    8VVO JO19-17214916-77
    9OSC JO19-182151114-37
    10Spero JO19-182151621-57
    11Blauw Wit JO19-17115424-203
    12Quick 1888 JO19-181071137-263
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.VVO JO-6 - VVO JO-60 - 0
    6 apr.VVO JO19-1 - OSC JO19-10 - 0