• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Acar, Mahmut CanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, NathaniëlTeamspeler
    Bruns, LeonTeamspelerVerdediger
    Henkes, DuncanTeamspeler
    Hupkes, FloriaanTeamspeler
    Konecny, SimonTeamspeler
    Laar, Job vanTeamspeler
    Loenen, Jasper vanTeamspeler
    Mensink, StanTeamspeler
    Michels, DaniTeamspeler
    Pleyte, SjoerdTeamspeler
    Slomp, FemmeTeamspeler
    Sonneveld, KjellTeamspeler
    Veenendaal, Jelle vanTeamspeler
    Wit, Bram deTeamspeler
    Zimmermann, EskanderTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hupkes, GermeTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hupkes, TinaOverige stafTeammanager
    Overvelde, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    23 nov. 14:30Angerlo Vooruit JO19-2 - VVO JO19-2Te spelenSportpark Mariendaalseweg
    30 nov. 15:00DVC '26 JO19-3 - VVO JO19-2Te spelenSportpark De Nevelhorst
    7 dec. 14:00VVO JO19-2 - OBW JO19-3Te spelenSportpark De Pinkenberg
  • Poulestanden VVO JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren JO19-222008266
    2Brakkenstein JO19-3d210156-13
    3VVO JO19-2200227-50

    Poulestanden VVO JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW JO19-387104563922
    2VVO JO19-2870130161421
    3FC Zutphen JO19-3861135122319
    4SC Rheden JO19-266004093118
    5DVC '26 JO19-3833234161812
    6DZC '68 JO19-484043237-512
    7Angerlo Vooruit JO19-272141423-97
    8Pax JO19-282151838-207
    9DVC '26 JO19-472051124-136
    10Eendracht Arnhem JO19-16105927-183
    11DCS JO19-381071048-383
    12v.v. Dieren JO19-38017931-221
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.DVC '26 JO19-4 - VVO JO19-21 - 2
    16 nov.VVO JO19-2 - Pax JO19-23 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.