• 3 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Begemann, PatrickTeamspeler
    Broek, Lauren van denTeamspeler
    Donderwinkel, BrianTeamspeler
    Eenhoorn, TheunTeamspeler
    Eijsink, JensTeamspeler
    Elfferich, MikeTeamspeler
    Geurds, LucaTeamspeler
    Krechting, KoenTeamspeler
    Motshagen, LuukTeamspeler
    Pines, RavianTeamspeler
    Reijnen, SamTeamspeler
    Schollen, MarkTeamspeler
    Schollen, SanderTeamspeler
    Sonneveld, HiddeTeamspeler
    Tanis, JanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nefkens, WillemOverige stafTeammanager
    Schollen, MichelOverige stafTeammanager
    Schollen, PascalTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vos, Thomas deTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20.30u - 22.00u 1A 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 16:50Veluwezoom 2 - VVO 3 (zat.)Sportpark De Pinkenberg
    6 nov. 14:15VVO 3 (zat.) - SC Rheden 2Sportpark De Pinkenberg
    20 nov. 12:30ESA 8 - VVO 3 (zat.)Sportcentrum Rijkerswoerd
  • Poulestanden VVO 3 (zat.) (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemia 244002622412
    2Veluwezoom 2430116889
    3Jonge Kracht 24301121119
    4SC Rheden 2421113947
    5Bemmel zat 542118537
    6MASV 2420210916
    7Sportclub Groessen 3 (zat)4202914-56
    8VVO 3 (zat.)4202612-66
    9SML 4410379-23
    10DVOV 341031018-83
    11ESA 84022615-92
    12VDZ 44004415-110

    Poulestanden VVO 3 (zat.) (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 33300153129
    2Sportclub Groessen 2 (zat)320157-26
    3FC Bergh 331021011-13
    4VVO 3 (zat.)3003514-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.VVO 3 (zat.) - MASV 22 - 1